Klimatyzacja split do domu Mitsubishi Electric – klimatyzacja Łódzkie

KLIMATYZACJA SPLIT DO DOMU MITSUBISHI ELECTRIC – KLIMATYZACJA ŁÓDZKIE

Sprzedaż i montaż klimatyzacji do biura na terenie: Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Radomsko, Opoczno, Wolbórz, Sulejów, Rozprza, Szczerców, Zelów, Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Brzeziny, Tuszyn, Rzgów, Andrespol, Stryków, Jeżów, Ksawerów, Koluszki.

[Realizacja] „Agregat od klimatyzacji szpeci elewacje budynku” – MIT OBALONY

Od czasu do czasu trafiają nam się naprawdę wymagający inwestorzy.

Tym razem klient postawił na ponadprzeciętną estetykę wykonania oraz niezawodność pracy urządzenia w okresie letnim jak i zimowym. Dla nas rozwiązanie było oczywiste, klimatyzator marki Mitsubishi Electric z agregatem w kolorze elewacji, a sama instalacja maksymalnie pochowana w ścianach.

Niestety od samego początku rozwiązanie takie rodziło problemy. Pierwszym z nich był fakt, że wszystkie dostępne na rynku urządzenia posiadają jednostki zewnętrzne w białym kolorze. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na pomalowanie agregatu w grafitowy kolor występujący na elementach elewacji budynku.

Typowe zawiesia pod agregat również się nie sprawdziły w tym przypadku, dlatego zamieniliśmy je na niestandardowe wsporniki typu T, które dodatkowo pomalowaliśmy dla jeszcze lepszej estetyki. Jednostka zewnętrzna została powieszona na fundamencie poniżej linii wykończeń elewacji, tym samym wyeliminowaliśmy konieczność ingerencji w nowo wykonaną fasadę, a całość świetnie wkomponowała się w budynek.

Efekty naszej pracy uwieczniliśmy na zdjęciu.
Naszym zdaniem wygląda to naprawdę dobrze.
A co Wy o tym sądzicie?

20210813_090543
temp10.08.2021_11_01_01

Pomożemy Ci wybrać odpowiednią klimatyzację

Gwarantujemy najwyższe standardy obsługi i montażu.