Klimatyzator do domu Mistubishi Electric Diamond LN – klimatyzacja Łódź

Klimatyzator do domu Mistubishi Electric Diamond LN – klimatyzacja Łódź

Sprzedaż i montaż klimatyzacji do biura na terenie: Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Radomsko, Opoczno, Wolbórz, Sulejów, Rozprza, Szczerców, Zelów, Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Brzeziny, Tuszyn, Rzgów, Andrespol, Stryków, Jeżów, Ksawerów, Koluszki.

[Realizacja] Diamentowy klimatyzator – MEL seria LN

Klimatyzatory ścienne to urządzenia często kojarzone z plastikową, prostokątną bryłą w białym kolorze, która nie wzbudzają żadnych emocji i często w mieszkaniu stają się kolejnym urządzeniem AGD.

Ale czy wiesz, że w ofercie Recool znajdziesz klimatyzatory o unikalnych kształtach i kolorach, które na tyle dobrze wyglądają, że z pewnością można je zaliczyć do elementów wystroju i dekoracji.

Co ważne, takie rozwiązania nie stanowią kompromisu dla najwyższych oferowanych na rynku wydajności!

Klimatyzatory ścienne Mitsubishi Electric seria Diamond wyróżnia się nie tylko za sprawą eleganckiego wyglądu. Posiada też wiele nowatorskich funkcji.

Przykładowo jest wyposażone w dwie działające niezależnie od siebie żaluzje powietrzne. Mogą one kierować strumień powietrza w różne strony, aby chłodzić lub ogrzewać powietrze we wnętrzu w sposób jak najbardziej komfortowy.

Czujnik i-see 3D wykrywa obecność i położenie osób w pomieszczeniu i odpowiednio reguluje działanie klimatyzacji, aby kierunek nawiewu był jak najprzyjemniejszy.

Wersje kolorystyczne:

– Ruby Red oznacza ekskluzywną aranżację wnętrza i ciekawe akcenty kolorystyczne.

– Natural White i Pearl White idealnie dopasowują się do wnętrza pomieszczenia. Tworzą nowoczesne kontrasty zwłaszcza na tle ciemnych ścian.

– Onyx Black jest to wyraźny akcent stylistyczny, który można doskonale wykorzystać w aranżacjach wnętrz.

Urządzenia wyposażone są w nowatorski system filtracji powietrza zwany Plasma-Quad-Plus. Filtr ten działa podobnie jak elektryczna kurtyna, która unieszkodliwia bakterie i wirusy w powietrzu za pomocą wyładowań elektrycznych.

Oprócz bakterii, wirusów alergenów i kurzu, filtr Plasma-Quad-Plus bardzo skutecznie usuwa również pleśń i mikrocząstki.

Technologia Hyper Heating została opracowana przez firmę Mitsubishi Electric specjalnie z myślą o bardzo zimnym klimacie.

Usprawnia działanie pompy ciepła i umożliwia utrzymanie wydajności grzewczej przy temperaturze zewnętrznej do −15°C i ogrzewanie nawet przy temperaturze −25°C. Nowe urządzenia zewnętrzne Multi Split R32 w wersji Hyper-Heating zaprojektowano ze szczególnym naciskiem na tryb ogrzewania.

Korzyści:

– 100 % mocy grzewczej do −15 °C na zewnątrz

– Poszerzony zakres pracy do −25 °C na zewnątrz

– Wysoka sezonowa efektywność energetyczna

– Zoptymalizowany tryb odszraniania

– Wysoka wydajność, niskie zapotrzebowanie na energię

Mimo wysokiej wydajności urządzenia z technologią Hyper Heating są wysoce energooszczędne i osiągają wskaźnik SCOP (Współczynnik Efektywności Sezonowej) do 4,9 przy indeksie mocy 25 i klasę energetyczną A++.

Hyper Heating Inverter udostępnia dokładnie tyle mocy, ile potrzebne jest w danym momencie.

Specjalna metoda produkcji pozwoliła na skonstruowanie sprężarki o znacznie bardziej zwartej budowie, przy jednoczesnym zachowaniu dużej wydajności poprzedniego, większego modelu. Tym samym nowa sprężarka mogła zostać zastosowana w kompaktowych urządzeniach zewnętrznych Serii M. Dzięki temu teraz także urządzenia tej serii mogą pracować w szerokim zakresie temperatur, nawet przy silnych mrozach.

Klimatyzator do domu Mistubishi Electric Diamond LN - klimatyzacja Łódź
Klimatyzacja do domu Mistubishi Electric Diamond LN - klimatyzacja Zgierz

Pomożemy Ci wybrać odpowiednią klimatyzację

Gwarantujemy najwyższe standardy obsługi i montażu.